تعمیرات کارت پرینتر فارگو

5/5 - (9 امتیاز)

شرکت چاپ ماندگار در زمینه تعمیرات انواع چاپگرهای pvc از جمله تعمیرات تخصصی پرینتر فارگو مدل HDP5000، پرینتر فارگو مدل C50، تعمیر پرینتر اولیس، تعمیر پرینتر هایتی و… زیر نظر کارشناسان و متخصصان آموزش دیده فعالیت دارد.

شرکت چاپ ماندگار با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب در زمینه تعمیرات و پشتیبانی انواع کارت پرینترهای pvc انجام می‌گیرد. تعمیرات کارت پرینتر باید در تخصصی‌ترین و مجهزترین مرکز تعمیرات با ارائه کارت طلایی تعمیرات انجام پذیرد.

مجموعه چاپ ماندگار همچنین در زمینه مشاوره مصرف کنندگان در خصوص عملکرد پرینتر و نگهداری و تمیز کردن دوره ای کارت پرینتر فارگو اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهد. کلیه سفارشات تعمیرات تخصصی کارت پرینتر فارگو از تهران و سایر شهرستانها پذیرفته می‌شود. جهت هماهنگی و مشاوره در خصوص تعمیر پرینتر فارگو می‌توانید با قسمت پشتیبانی چاپ ماندگار تماس حاصل فرمائید.

تعمیرات کارت پرینتر فارگو 5000

تعمیرات تخصصی کارت پرینتر فارگو مدل HDP5000

مجموعه چاپ ماندگار، افراد متخصصی که دوره های مورد نیاز را گذرانده‌اند و تسلط کامل به رفع عیوب دستگاه کارت پرینتر فارگو  دارند طی بررسی عیب دستگاه و برآورد هزینه در صورت نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه شما می‌پردازند.

اگر قصد خرید کارت پرینتر pvc دارید می‌توانید با کارشناسان واحد فروش چاپ ماندگار تماس حاصل فرمائید و مشاوران مجرب راهنمایی‌های لازم را قبل از خرید کارت پرینتر pvc در اختیار شما قرار می‌دهند. کلیه تعمیرکاران در مرکز چاپ ماندگار در زمینه انواع کارت پرینتر های pvc نظیر همه سری کارت پرینتر فارگو، کارت پرینتر هایتی، کارت پرینتر اولیس و… آموزش دیده هستند و آشنایی کامل با مشکلات احتمالی دستگاه را دارند. لذا کارت پرینتر شما تحت نظر افراد با تجربه در کمترین زمان و حداقل هزینه تعمیر می‌گردد.

 • تشخیص و عیب یابی چاپگر فارگو و برآورد هزینه
 • تمیز کردن Cleaning کردن عمقی کارت پرینتر فارگو
 • تعویض هد چاپگر در صورت خرابی
 • رفع ارورهای کارت پرینتر فارگو
 • تعویض قطعات یدکی(تعویض سنسور،غلطک کارت و…)
 • تعمیرات مادربرد
 • تعویض منبع تغذیه کارت پرینتر فارگو
 • تشخیص و رفع خطاهای ریبون
 • تست مجدد دستگاه کارت پرینتر با چاپ طولانی مدت
 •  آپدیت Update و آپگرید Upgrade دستگاه کارت پرینتر فارگو
 • راه اندازی کارت پرینتر فارگو و رفع عیوب پرینتر فارگوتعمیر پرینتر فارگو HDP5000

توضیحاتی راجع به نحوه کارکرد کارت پرینتر فارگو مدل HDP5000

چاپگر فارگو مدل 5000 یکی از چاپگرهای دارای تکنولوژی غیرمستقیم است. تکنولوژی غیرمستقیم به این معناست که هد چاپگر در حین چاپ با کارت پی‌وی‌سی هیچ تماسی ندارد و به منزله این است که به هیچ وجه هد چاپگر دچار خرابی و آسیب نمی‌شود.

کارت پرینتر فارگو مدل HDP5000 به دلیل داشتن تکنولوژی غیرمستقیم مواد مصرفی مورد نیاز به طور همزمان فیلم و ریبون فارگو می‌باشد که مکانیزم چاپ کارت پرینتر فارگو این است که ابتدا طرح روی فیلم فارگو منتقل می‌شود و از روی فیلم روی کارت pvc چاپ می‌شود. در این نوع چاپ به دلیل وجود فیلم روی کارت باعث ماندگاری چند برابر چاپ می‌گردد و همچنین چاپ کارت به وسیله کارت پرینتر فارگو به صورت لبه لبه بدون هیچ‌گونه حاشیه سفیدی از اطراف است.

رفع مشکل گیر کردن کارت pvc در کارت پرینتر فارگو

اگر کارت پی‌وی‌سی در داخل دستگاه پرینتر گیر کرد، درب دستگاه را باز کنید و بر روی صفحه نمایشگر کارت پرینتر فارگو دکمه Forward  و Back نمایش داده می‌شود که هر کدام از این دکمه‌ها را چند ثانیه فشار دهید و نگه دارید کارت pvc به بیرون منتقل می‌شود.

نکاتی برای سالم نگه داشتن کارت پرینتر فارگو

کارت پرینتر فارگو به دلیل اینکه تکنولوژی غیرمستقیم دارد معمولا خرابی کمی گزارش شده است اما باید نکاتی را رعایت کنید که از خرابی پرینتر خود جلوگیری کنید و مهمترین اصلی که وجود دارد تمیز کردن دوره‌ای کارت پرینتر و مسیر حرکت کارت pvc است که به طور مرتب این کار صورت بگیرد هیچ مشکلی برای کارت پرینتر به وجود نخواهد آمد.

 1. نظافت قلطک مسیر ورود کارت pvc و خروج کارت
 2. تمیز کردن سنسور تشخیص رنگ و کالیبره کردن LED
 3. تمیز کردن و سرویس سنسور فیلم فارگو
 4. تست کردن رولر هیتر
 5. به روز کردن نرم افزار کارت پرینتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-88853365