چاپ برجسته کارت pvc

چاپ برجسته کارت pvc

چاپ برجسته کارت pvc یا چاپ امباس Embossing که یک سمت کارت pvc به صورت برجسته و سمت دیگر کارت به صورت فرورفتگی ایجاد می‌شود. چاپ برجسته کارت پی‌وی‌سی محدودیتی‌هایی دارد از جمله اینکه در این نوع چاپ امباس فقط می‌توان از یک نوع خاص برای اعداد و حروف استفاده کرد. می‌توان با این نوع چاپ شماره 16 رقمی و یا نام و نام خانوادگی چاپ زده شود. در چاپ برجسته نمی‌توان لوگو موسسه یا شرکت را به صورت برجسته یا امباس چاپ کرد. محدودیت دیگری که چاپ برجسته کارت pvc دارد در نوع رنگ است که فقط به سه رنگ طلایی، نقره ایی، مشکی قابل چاپ است. محدودیت دیگر این است که چاپ برجسته حروف انگلیسی مقدور نمی‌باشد اما چاپ برجسته اعداد انگلیسی قابل چاپ است.

چاپ امباس embossing را برای انواع مختلف کارت‌ها از جمله انواع کارت pvc(کارت پرسنلی، کارت اعتباری و بانکی، کارت ویزیت، کارت باشگاه مشتریان، کارت هدیه و…  می‌توان چاپ کرد.

مراحل چاپ برجسته کارت pvc

مراحل این نوع چاپ به این صورت است که در ابتدا طرح بک گراند با چاپ دیجیتال و یا تکنولوژی چاپ افست چاپ زده می‌شود. بعد از آماده سازی این مراحل اگر اطلاعات متغیری نظیر چاپ بارکد یا چاپ qrcode روی کارت نیاز باشد، چاپ به وسیله چاپگر دیجیتال انجام می‌شود و در مرحله آخر چاپ برجسته طبق نیاز که می‌تواند شامل حروف یا اعداد باشد به صورت چاپ برجسته یا امباس چاپ می‌گردد.

چاپ برجسته کارت pvc که نام دیگر آن چاپ امباس است بر روی تمامی کارت‌هایی که از جنس pvc و سایز استاندارد 85*54 میلی‌متر هستند قابل چاپ می‌باشد.

چاپ برجسته پی وی سی

چاپ کارت برجسته فوری و یک ساعته قابل چاپ می‌باشد، نکته ای که در طراحی کارت‌هایی که با چاپ برجسته می‌خواهید شخصی سازی انجام دهید این است که روی کارت که حالت برجسته دارد، عکس‌های مهم مانند لوگو در پشت کارت که حالت فرو رفتگی دارد در طراحی کارت حتما باید رعایت گردد. پشت کارت pvc فضای خالی برای چاپ برجسته تعبیه گردد. چاپ برجسته کارت pvc به دلیل جلوه زیبایی که دارد توجه همگان را به خود جلب کرده است.

قیمت چاپ برجسته کارت pvc

قیمت چاپ برجسته کارت پی‌وی‌سی به دلیل اینکه برحسب تعداد می‌باشد در سایت درج نمی‌گردد برای اطلاع از قیمت چاپ برجسته کارت pvc با دفتر چاپ ماندگار تماس حاصل فرمایید چاپخانه چاپ ماندگار با داشتن دستگاه‌های پیشرفته به بهترین نحو کارت‌های شما را امباس خواهد کرد.

موارد مرتبط با موضوع

  • قیمت چاپ کارت ویزیت برجسته
  • چاپ برجسته روی کارت
  • چاپ برجسته روی کارت ویزیت
  • قیمت چاپ کارت ویزیت برجسته
[تعداد: 11    میانگین: 3.6/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-88853365