چاپ بهترین کارت ویزیت PVC

چاپ بهترین کارت ویزیت PVC

چاپ بهترین کارت ویزیت PVC را از مجموعه چاپ ماندگار بخواهید، با بهره‌گیری از بهترین دستگاه‌های چاپ کارت و همچنین بهره‌گیری از نیروی متخصص در زمینه چاپ انواع کارت pvc نیاز مشتریان را مرتفع خواهیم کرد. کارت ویزیت ابزار مناسبی برای برقراری ارتباط با مشتری و شناساندن شرکت خود به دیگران می‌باشد. طراحی کارت ویزیت اگر به خوبی انجام شود تاثیرات بسیار شگفتی روی کسب و کار شما خواهد داشت و تمام مدیران در ابتدا برای معرفی کسب و کار خودشان از چاپ کارت ویزیت شروع می‌کنند.

چاپ بهترین کارت ویزیت PVC

تکنولوژی و همچنین دنیای مجازی در زندگی همه رسوخ کرده است و باید اطلاعات صاحبان مشاغل در مورد اهمیت کارت ویزیت بیشتر شود ولی امروزه بسیاری از مشاغل از کارت‌هایی با طرح آماده استفاده می‌کنند و این امر موجب بی‌اعتمادی مشتری به مجموعه شما می‌شود بنابراین برای طراحی بهترین کارت ویزیت باید به عهده افراد باتجربه و متخصص واگذار شود.

چاپ کارت ویزیت تجاری

کارت ویزیت‌هایی که جنبه بازاریابی ندارند و برای معرفی شخص به مشتریان مورد استفاده قرار می‌گیرد البته شایان ذکر است که کارت ویزیت تجاری هم می‌تواند به طور غیرمستقیم در امر بازاریابی تاثیر بسزایی داشته باشد می‌توان برای کارت ویزیت تجاری خود به صورت افقی استفاده کرد معمولا بیشتر کارت ویزیت‌های pvc به شکل افقی طراحی می‌شوند و تاثیر بسیار خوبی در ذهن مشتری می‌گذارد.

هدف از چاپ کارت ویزیت pvc

در سراسر جهان مردم سالانه میلیاردها کارت ویزیت چاپ می‌کنند به دلیل اینکه این روش بهترین گزینه برای ارتباط شخص با مشتریان و مخاطبان و تبلیغ برند خود می‌باشد. کارت ویزیت یعنی به اشتراک گذاشتن اطلاعات مانند نام کسب و کار، آدرس، شماره تماس، آدرس سایت، لینک شبکه اجتماعی و … می‌باشد.

کارت ویزیت‌ها به دلایلی یکی از بهترین ابزار بازاریابی محسوب می‌شود از جمله:

 • نداشتن موبایل هوشمند و استفاده از کارت ویزیت مجموعه شما
 • مشروعیت بخشیدن به کسب و کار
 • توضیح دادن روابط انسانی به واسطه کارت ویزیت
 • میزان آگاهی از نام و برند شما
 • هویت بخشیدن به کسب و کار

طراحی کارت ویزیت پی‌وی‌سی

بهترین ابزار کارت ویزیت اطلاع رسانی آرشیوی می‌باشد یعنی کارت ویزیت شما نمی‌توانند مانند یک آگهی تلویزیونی خدمات شما را معرفی کند بلکه اطلاعات شخصی یا حقوقی مجموعه را به ساده‌ترین شکل در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار می‌دهد.

در واقع زمانی که کارت ویزیت خود را به مشتریان می‌دهید در زمان نیاز برای تماس با شما می‌تواند از کارت ویزیت مجموعه شما استفاده کنند کارت ویزیت باید به مشتریان و مخاطبان کمک کند که به خاطر بیاورد شما که هستید؟ شغل شما چیست؟ چگونه می‌توانند با شما تماس داشته باشند.

چاپ کارت ویزیت پی‌وی‌سی

 • کارت ویزیت پی‌وی‌سی ابزار گرانی برای معرفی کسب و کار نیست، تمام کسب و کارهای کوچک که سرمایه کمی دارند موثرترین روش برای نشان دادن رزومه کاری‌یشان است.
 • کارت ویزیت pvc با وجود کوچک بودن می‌تواند اطلاعات مهمی را ارائه دهد.
 • به دلیل کوچک بودن کارت ویزیت پی‌وی‌سی می‌توانند در کیف خود نگهداری کنند.
 • کارت ویزیت پی‌وی‌سی به دلیل استحکام و ماندگاری چاپ بالایی که دارد می‌تواند چندین سال به راحتی از این کارت استفاده کرد.

نکات طراحی کارت ویزیت پی‌وی‌سی

1-کارت ویزیت خود را شلوغ نکنید

کارت ویزیت برای تبلیغات می‌باشد کارت ویزیت جهت معرفی راه‌های تماس و برقراری ارتباط است.

2-آدرس و شماره تلفن‌های موقت را در کارت ویزیت درج نکنید

اگر شما بنا به دلایلی مدام در حال تغییر مکان هستید و یا مکان شما استیجاری می‌باشد از درج آدرس خودداری کنید چون چاپ مجدد کارت ویزیت برای شما هزینه بر خواهد بود فقط می‌توانید آدرس سایت، ایمیل، شماره تلفن‌های قطعی خود را در کارت ویزیت درج نمایید.

3-استفاده از طرح‌های آماده و از پیش طراحی شده استفاده نکنید

از طراح بخواهید برایتان کارت‌های جدیدی طراحی کند بنا به رنگ سازمانی و نوع کسب و کار شما طرحی را طراحی کند که مناسب کسب و کارتان باشد طرح‌های آماده و از پیش طراحی شده ارزان‌تر و سریع‌تر آماده می‌شوند اما هزینه کردن و صرف وقت در اولین گام برای معرفی تجارت خود دارای اهمیت می‌باشد.

4-نوع کارت ویزیت خود را انتخاب کنید

کارت ویزیتی مناسب است که چاپ با کیفیت و ماندگاری چاپ بالایی داشته باشد و از استحکام بالایی از خم شدن و سایش داشته باشد کارت ویزیت پی‌وی‌سی نمونه بارز از کارت ویزیت‌های با کیفیت بالا و ماندگاری بالا می‌باشد.

می‌توانید از کارت ویزیت هوشمند برای کسب و کارتان نیز استفاده کنید به دلیل اینکه کارت ویزیت‌های pvc دارای تنوع بسیاری می‌باشد کارت ویزیت پی‌وی‌سی می‌تواند روی کارت‌های pvc ساده، روی کارت‌های rfid طراحی و چاپ شود.

چاپ بهترین کارت ویزیت Pvc
چاپ بهترین کارت ویزیت Pvc

خصوصیات چاپ بهترین کارت ویزیت Pvc

 • استفاده از فونت مناسب برای طراحی کارت ویزیت پی‌وی‌سی
 • درج اطلاعات سازمان یا شرکت و ثبت شعار تبلیغاتی روی کارت ویزیت پی‌وی‌سی
 • استفاده از تصاویر با کیفیت
 • اجتناب از نوشتن عبارات طولانی در متن
 • استفاده از رنگ بندی مناسب در طراحی

تنوع کارت ویزیت پی‌وی‌سی

چاپ کارت ویزیت pvc از تنوع زیادی برخوردار می‌باشد، هر کدام از چاپ کارت ویزیت زیبای و جلوه خاصی دارد

راهنمای طراحی کارت ویزیت pvc

برای اینکه کارت ویزیت شما در چاپ کیفیت بالا چاپ شود رعایت نکات ذیل ضروری است.

 • اندازه طراحی کارت ویزیت ۸۵ در ۵۴ میلی‌متر باشد.
 • رزولوشن طرح باید ۳۰۰ پیکسل باشد.
 • سیستم رنگی mod  باید CMYK  قرار داده شود.
 • حاشیه امن از اطراف کارت رعایت گردد فاصله ۳mm از اطراف کارت، یعنی قرار گیری متن، لوگو، تصاویر به گونه‌ای باشد که وقتی ورق های pvc برش می‌خورد تصویر و متن شما دست نخورده باقی بماند به همین دلیل باید از اطراف طرح خود یک حاشیه امن قرار دهید.
 • فونت‌های با سایز مناسب در طراحی کارت ویزیت خود لحاظ کنید.
 • ارسال فایل به صورت لایه بازtif یا psd باشد.

چاپ کارت ویزیت پی‌وی‌سی به دو روش انجام می‌شود

 1. چاپ دیجیتال کارت ویزیت پی‌وی‌سی
 2. چاپ افست کارت ویزیت پی‌وی‌سی

چاپ دیجیتال کارت ویزیت پی‌وی‌سی

چاپ کارت ویزیت فوری با دستگاه‌های دیجیتال رومیزی انجام می‌شود برای چاپ به روش دیجیتال باید مود رنگی طرح rgb باشد چون دستگاه‌های دیجیتال از ترکیب سه رنگ اصلی رنگ طرح را تولید می‌کنند روش چاپ دیجیتال به صورت فوری چند ساعته انجام می‌شود و این روش برای چاپ‌هایی با تیراژ پایین انجام می‌شود همچنین کسانی که به صورت فوری به کارت ویزیت نیاز دارند از این روش چاپ باید استفاده کنند و قیمت چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست بالاتر است.

چاپ افست کارت ویزیت پی‌وی‌سی

در این روش چاپ به وسیله دستگاه‌های بزرگ چاپی در چاپخانه (چاپ افست) انجام می‌شود و مد رنگی باید CMYK قرار داده شود زمان مورد نیاز برای چاپ افست ۱۰ الی ۱۵ روز کاری می‌باشد. بهترین نوع کیفیت و در عین حال با صرفه‌ترین روش چاپ کارت پی‌وی‌سی می‌باشد که روی تیراژ ۱۰۰۰ عدد به بالا چاپ انجام می‌شود چاپ کارت پی‌وی‌سی به صورت لبه گرد می‌باشد و جنس کارت ویزیت از نوع پلاستیک و قابل انعطاف است و به دلیل داشتن لمینت و روکش از ماندگاری چاپ بالاتری نیز برخوردار است.کارت ویزیت پی‌وی‌سی معمولا در ضخامت‌های مختلف ۳۰۰ میکرون، ۵۰۰ میکرون، ۷۶۰ میکرون چاپ می‌شود همچنین امکان چاپ اطلاعات متغیر و پوشش امنیتی روی کارت PVC  نیز امکان‌پذیر است. کارت‌های pvc در رنگ‌های مختلف و متنوعی می‌توان چاپ زد.

کارت‌های پی‎وی‌سی از لحاظ کارکرد و نوع کارت متفاوت می‌باشد

 1. کارت ساده پی‌وی‌سی
 2. کارت مغناطیسی مانند کارت بانکی با نوار مغناطیسی
 3. کارت بدون تماس دارای تراشه رادیویی داخل کارت مانند کارت مترو
 4. کارت هوشمند دارای تراشه الکترونیکی مانند کارت سوخت، کارت ملی هوشمند
 5. کارت بدون تماس RO125K

در روش چاپ دیجیتال از دو روش چاپی بهره می‌برند

روش چاپ مستقیم کارت ویزیت پی‌وی‌سی

هد چاپگر در تماس مستقیم با کارت قرار می‌گیرد و رنگ‌ها با حرارت هد بر روی کارت چاپ زده می‌شود.

روش چاپ غیرمستقیم کارت ویزیت پی‌وی‌سی

تصویر توسط  هد بر روی فیلم چاپ می‌شود و سپس از روی فیلم بر روی کارت منتقل می‌شود چاپ کارت در این روش به صورت لبه به لبه با ماندگاری چاپ بالا می‌باشد و نسبت به روش مستقیم قیمت بالاتری دارد.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-88853365