چاپ هولوگرام کارت pvc

چاپ هولوگرام کارت pvc که هولوگرام به یک لایه شفاف شیشه‌ای گفته می‌شود که در مقابل نور انعکاس رنگی دارد، هولوگرام بیشتر برای امنیتی کردن کارت شناسایی افراد استفاده میگردد، چاپ ماندگار به طور تخصصی در زمینه چاپ کارت pvc  و خدمات کارت پی‌وی‌سی فعالیت می‌کند. کارت pvc از جنس پلاستیک می‌باشد و در سایز ۸۵ در ۵۴ میلی‌متر مشابه کارت بانکی است. کارت پی‌وی‌سی در انواع مختلف ساده ، کارت مغناطیسی، کارت هوشمند تولید می‌گردد. چاپ هولوگرام کارت pvc بر روی کارت‌های از جنس pvc عملیات چاپ انجام می‌گیرد.

بر روی کارت pvc می‌توان هولوگرام امنیتی چاپ زد. چاپ هولوگرام کارت پی‌وی‌سی باعث بالا بردن امنیت کارت‌های pvc می‌شود به گونه‌ایی که به هیچ وجه اشخاص نمی‌توانند کارت pvc شما را کپی کنند که از کارت استفاده‌های غیرقانونی انجام دهند.

چاپ هولوگرام کارت pvc
چاپ هولوگرام کارت pvc

 

چاپ هولوگرام طرح‌دار (که به شکل کره و یا لوگوی ثابت) می‌باشد و در زیر نور به صورت رنگین کمان است و تمام کارت‌هایی که از جنس pvc هستند را می‌توان هولوگرام چاپ زد هولوگرام در انواع مختلف می‌باشد:

 • هولوگرام ساده
 • هولوگرام طرح‌دار
 • هولوگرامUV

لمینت ساده به منظور ماندگاری بیشتر در چاپ انجام می‌شود که از نظر هزینه نسبت به لمینت و هولوگرام طرح دار ارزان تر می‌باشد.

استفاده از لمینت طرح‌دار یا هولوگرام نیز مزایای خاص خودش را دارد که کار‌ت‌های که هولوگرام‌دار می‌باشند به هیچ عنوان جعل یا کپی نمی‌شوند از امنیت بسیار بالای برخوردار می‌باشد.

هولوگرام uv که به صورت پنهانی بوده در طیف نور UV قابل رویت است. طبق فیلم منتشر شده اگر کارت را زیر نور uv قرار دهید تمام اطلاعات پنهانی ک چاپ شده نشان داده می‌شود.

مزایای چاپ هولوگرام کارت pvc

 •  کپی کردن و اسکن کارت مقدور نمی باشد.
 • جهت امنیتی کردن کارت‌های پی‌وی‌سی کاربرد دارد.
 • کارت‌هایی که دارای هولوگرام امنیتی هستند از کارت‌های تقلبی قابل تشخیص می‌باشد.

چاپ هولوگرام روی کارت pvc که هم میتوانید در هنگام چاپ کارت‌های خود، چاپ هولوگرام را نیز سفارش دهید که در اتمام چاپ کارت در مرحله نهایی هولوگرام به وسیله چاپگرهای دیجیتال انجام می‌گیرد.

روش بعدی برای چاپ هولوگرام این است که با استفاده ازکارت پرینتر فارگو می‌توانید با اضافه کردن ماژول لمینیتور این قابلیت را روی کارت پرینتر خود اضافه کنید.

نحوه چاپ هولوگرام کارت پی‌وی‌سی

چاپ کارت پی‌وی‌سی که ممکن است کارت شناسایی، کارت عضویت و هر کارت دیگری که نیاز به هولوگرام امنیتی دارد بک گراند کارت راچاپ انجام دهید. با تنظیم کردن چاپگر برای چاپ هولوگرام که می‌تواند ساده یا طرح‌دار باشد، روی کارت pvc هولوگرام چاپ زده شود.

مواد مصرفی مورد نیاز برای چاپ هولوگرام

حتماً باید ماژول لمینیتور روی چاپگر فارگو وجود داشته باشد تا بتوانید از امکانات چاپ هولوگرام کارت pvc  استفاده کنید در غیر اینصورت باید از هولوگرام‌های دستی استفاده کنید.

چاپ هولوگرام روی کارت pvc در سراسر کارت چاپ می‌شود و جلوه ای زیبا به کارت می‌دهد که هم از نظر امنیتی، امنیت کارت را بالا می‌برد و امکان کپی کردن و استفاده غیر مجاز به حد صفر می‌رسد و این لایه اضافی روی کارت باعث می شود کارت از هرگونه سایش حفظ شود.

هولوگرام پوشش بسیار نازک به صورت شفاف روی کارت پی‌وی‌سی انجام می‌شود و به دلیل این که با حرارت بالا روی کار چاپ زده می‌شود امکان برداشتن لایه شفاف از روی کارت وجود ندارد.

چاپ هولوگرام روی انواع کارت پی‌وی‎سی از جمله

 •  چاپ هولوگرام روی کارت اعتباری
 • چاپ هولوگرام روی کارت شناسایی
 • چاپ هولوگرام روی کارت عضویت
 • چاپ هولوگرام روی کارت پرسنلی
 •  چاپ هولوگرام روی کارت گارانتی

هولوگرام چسبی

در این روش هولوگرام امنیتی که شامل طرح های ثابت هستند به صورت تکی خریداری می‌کنید و روی کارت می‌چسبانید.

[تعداد: 5    میانگین: 4.4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-88853365