چاپ کارت خبرنگاری pvc

چاپ کارت خبرنگاری pvc

چاپ کارت خبرنگاری pvc بر روی کارت‌های از جنس pvc (کارت بانکی)چاپ زده می‌شود این کارت‌ها در دسته کارت‌های شناسایی و کارت پرسنلی است. چاپ کارت خبرنگاری pvc با ارائه نامه رسمی و ارائه مجوز و مدارک لازم برای چاپ کارت خبرنگاری نیاز دارد به دلیل حساسیت بالایی که کارت خبرنگاری دارد مجموعه چاپ ماندگار بدون نامه اداری و ارائه مدارک و مجوز، چاپ کارت خبرنگاری را انجام نمی‌دهد.

کارت خبرنگاری برای احراز هویت خبرنگار است که مدرک معتبری را ارائه کند تا هویت واقعی خود را نمایش دهد و بتواند برای تهیه خبر به تحقیق و مصاحبه و گفتگو با مردم، مسئولان، کارشناسان بپردازد. یکی از مهمترین کاربرد کارت خبرنگاری، شناسایی خبرنگاران توسط افراد مختلف است که بتوانند به درستی وظیفه خود که جمع‌آوری خبر می‌باشد را انجام دهند.

چاپ کارت خبرنگاری pvc

کارت pvc به دلیل استحکام و دوام و کیفیت چاپ بالای که دارند گزینه بسیار مناسبی برای چاپ کارت خبرنگاری است،همچنین به دلیل اینکه روزانه از این کارت استفاده می‌کنند باید از استحکام بالای نیز برخوردار باشد.چاپ کارت خبرنگاران یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین روش شناسایی خبرنگاران است این کارت تایید کننده هویت خبرنگار می‌باشد، کسانی که در شغل خبرنگاری هستند موظف به تعهد به رفتار حرفه‌ای می‌باشند.کارت خبرنگاری باز کننده تمام درها برای روزنامه‌نگاران است این کارت به روزنامه‌نگاران اجازه می‌دهد که در جلسات رسمی بدون هیچ مشکلی وارد شوند.

اطلاعات مورد نیاز برای طراحی کارت خبرنگاری

به‌دلیل اینکه کارت خبرنگاری توسط چاپ دیجیتال کارت pvc عملیات چاپ انجام می‌گیرد نکاتی را باید رعایت کنید از جمله سایز کارت خبرنگاری طراحی 85 در 54 میلی‌متر طراحی گردد، رزولیشن طرح 300dpi، مود رنگی RGB قرار داده شود که بهترین نوع چاپ برای شما ارائه گردد، کارشناسان چاپ ماندگار در خصوص طراحی قبل چاپ مشاوره‌های انجام می‌دهند. نکاتی بعدی که وجود دارد عبارتست از :

 • عکس پرسنل با کیفیت
 • مشخصات فردی دقیق
 • شماره موبایل، درج در روی کارت
 • پایگاه خبرنگاری

مزایای کارت خبرنگاری

 • مجوز ورود به انواع اجتماعات به عنوان خبرنگار
 • امتیاز جهت مهاجرت
 • کمک موثر جهت اخذ ویزای کشورهای دیگر
 • دارای اعتبار جهانی
 • امکان کار و فعالیت با دیگر رسانه‌ها و مجلات و مطبوعات
چاپ کارت خبرنگاری pvc
چاپ کارت خبرنگاری pvc

چاپ کارت خبرنگاری pvc

چاپ کارت خبرنگاری pvc به دلیل وجود اطلاعات متغیر نظیر مشخصات فردی، شماره تلفن همراه و …باید به وسیله چاپ دیجیتال پی‌وی‌سی انجام گیرد. چاپ دیجیتال کارت پی‌وی‌سی با دستگاه‌های مخصوص کارت پی‌وی‌سی رومیزی با تکنولوژی مستقیم و غیرمستقیم عملیات چاپ بر روی کارت‌های pvc انجام می‌گیرد.

چاپ مستقیم کارت خبرنگاری

روش چاپ مستقیم به این صورت است که هد چاپگر در تماس کامل با کارت pvc قرار دارد چاپ کار در روش مستقیم از لبه‌های کارت نیم میلی‌متر سفید می‌ماند اما چاپگرهای کارت pvc جدیدا این مشکل را ندارد، ماندگاری چاپ در روش مستقیم کمتر از روش غیرمستقیم است اما از نظر قیمت روش مستقیم به صرفه‌تر از روش غیرمستقیم می‌باشد.

چاپ غیرمستقیم کارت خبرنگاری

روش چاپ غیرمستقیم به این صورت است که هد چاپگر در تماس کامل با کارت نیست، اطلاعات و طرح روی فیلم می‌نشیند و از روی فیلم روی کارت pvc چاپ زده می‌شود. بهترین نوع چاپ روش غیرمستقیم است که چاپ کارت پی‌وی‌سی با ماندگاری بالا و لبه به لبه می‌باشد.

نکته ای که وجود دارد این است که اگر تعداد کارت شناسایی خبرنگاری بالاتر از ۱۰۰ عدد باشد به روش چاپ دیجیتال افست pvc عملیات چاپ بر روی کارت‌ها انجام می‌شود که در این روش به دلیل بالا بودن تعداد می‌توان از تکنولوژی چاپ افست بهره برد، روش چاپ به این صورت است که بک گراند طراحی می‌شود و اطلاعات متغیر تحت پایگاه داده اکسل برای ما ارسال و ظرف مدت ۵ الی ۸ روز کاری چاپ کارت خبرنگاری آماده می‌باشد. روش چاپ افست دیجیتال، در چاپخانه کارت پی‌وی‌سی انجام می‌گیرد و بهترین نوع کیفیت و ماندگاری چاپ را دارد. از لحاظ مقرون به صرفه بودن بهترین انتخاب برای چاپ کارت pvc است.

مرتبط با همین موضوع:

 • صدور کارت خبرنگاری
 • شرایط کارت خبرنگاری
 • سایز کارت خبرنگاری
 • دریافت کارت خبرنگاری
 • تهیه کارت خبرنگاری
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

چاپ ماندگار مفتخر است که با داشتن تیم مجرب و تخصصی، بهترین مشاوره در خصوص ارائه خدمات چاپ کارت PVC را به شما ارائه کند؛ جهت استفاده از مشاوره رایگان در خصوص هر نوع خدمات چاپ کارت پی‌وی‌سی می‌توانید با شماره 02188853365 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *