چاپ کارت دانش آموزی هوشمند

چاپ کارت دانش آموزی

امروزه اغلب مدارس چاپ کارت دانش آموزی هوشمند را جایگزین کارت‌های مقوایی و قدیمی کردند به طوری که مورد توجه همگان واقع شده است، کارت دانش آموزی امکانات بسیار متنوعی هم به دانش آموزان و هم به معلمان ارائه می‌دهد. کارت دانش آموزی را می‌توان برای کلیه اموری که مربوط به مدرسه می‌شود برنامه ریزی کرد. کارت دانش آموزی بدلیل اینکه در مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند بهتر است از کارت pvc که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است استفاده گردد.

کارت هوشمند دانش‌آموزی مانند یک کیف پول الکترونیکی عمل می‌کند که امکان خرید را برای دانش آموزان فراهم می کند، امکان شارژ کارت دانش آموزی نیز با استفاده از دستگاه پوز نیز امکان پذیر است.

مزایای کارت دانش‌آموزی

چاپ کارت دانش آموزی که برای شناسایی دانش آموزان استفاده می‌گردد، اگر کارت دانش آموزی را از نوع کارت‌های هوشمند pvc انتخاب کنید به عنوان کیف پول الکترونیکی نیز قابل استفاده است به طوری که دیگر لازم نیست، دانش آموزان پول نقد در مدرسه با خود داشته باشند با شارژ کارت دانش آموزی می توانند از بوفه مدرسه کنند و استفاده از کتابخانه و سایر امکانات مدرسه از ویژگی های دیگر کارت هوشمند دانش آموزی می‌باشد.

 • کارت دانش آموزی باعث افزایش سرعت و کیفیت آموزشی مدارس می‌شود.
 • کارت هوشمند مدارس برای حضورغیاب
 • خرید از بوفه مدرسه
 • کیف پول الکترونیکی
 • دسترسی دانش آموزان به مکان‌های مختلف از جمله کتابخانه و سایت کامپیوتر مدرسه همچنین برای ثبت موارد انضباطی و… می‌توان استفاده کرد.

 

چاپ کارت دانش آموزی
چاپ کارت دانش آموزی

طراحی کارت دانش آموزی

چاپ کارت دانش آموزی هوشمند که می‌توان از رنگ‌های شاد برای طراحی کارت‌ها استفاده کرد که این کار می‌توان از نوع کارت‌های هوشمند مغناطیسی و یا کارت مایفر باشد. همچنین می‌توان تکنولوژی کارت را همزمان با هم داشته باشد به طوری که هم دانش‌آموزان از کارت دانش آموزی به عنوان کارت‌بانکی استفاده کنند و هم بتوانند برای حضورغیاب استفاده کنند. چاپ کارت دانش آموزی در تیراژهای مختلف با کیفیت بالا چاپ می‌گردد.

روش چاپ کارت دانش آموزی

برای چاپ کارت دانش آموزی هوشمند با تیراژ پایین می‌توان از چاپ دیجیتال پی‌وی‌سی استفاده کرد و چاپ دیجیتال کارت دانش آموزی با چاپگرهای دیجیتال با تکنولوژی چاپ مستقیم و چاپ غیرمستقیم و چاپ افست دیجیتال انجام می‌شود. روش‌های چاپ‌کارت را به اختصار توضیح می دهیم:

1.روش چاپ غیرمستقیم کارت دانش آموزی

روش چاپ غیرمستقیم کارت دانش‌آموزی، ماندگاری چاپ بالاتر و کیفیت چاپ بالاتری دارد، بنابراین بهترین نوع کیفیت چاپ روش چاپ کارت دانش آموزی به روش غیر مستقیم است.چاپ غیرمستقیم که چاپی با کیفیت و همچنین چاپ لبه به لبه می باشد و قابلیت چاپ هر نوع اطلاعات متغیر نظیر مشخصات فردی، شماره دانش آموزی، عکس دانش آموزان و … را دارا است.

2.روش چاپ مستقیم کارت دانش‌آموزی

در این روش ماندگاری چاپ یک‌سال می‌باشد و نسبت به چاپ غیرمستقیم کیفیت چاپ نسبتا کمتری دارد، بنابراین توصیه می‌کنیم که چاپ با تکنولوژی غیرمستقیم را انتخاب کنید. چاپ کارت pvc به روش مستقیم احتمال اینکه روی قسمت چیپ حافظه در زمان چاپ لک سفید ایجاد شود بنابراین توصیه شرکت چاپ ماندگار بر این است که تکنولوژی غیرمستقیم را برای چاپ کارت pvc انتخاب کنید.

3.روش چاپ افست دیجیتال

اگر تیراژ کارت‌های دانش‌آموزی بالا باشد می‌توان به روش چاپ دیجیتال افست که هم مقرون به صرفه است و هم کیفیت چاپ بالا می‌باشد بهره برد، طوری که چاپ دیجیتال افست روی ورقه‌های بزرگ پی‌وی‌سی عملیات چاپ انجام می‌شود،مرحله بعدی بعد از چاپ برش کارت pvc می‌باشد که به این سیستم، چاپ کارت لمینتی نیز گفته می‌شود. چاپ اطلاعات متغیر همچون عکس دانش‌آموزی مشخصات فردی و غیره زده می‌شود.
چاپ کارت دانش آموزی روی کارت پی‌وی‌سی 760میکرون و سایز کارت ۸5 در ۵4 می‌باشد، چاپ کارت دانش آموزی به دلیل وجود اطلاعات متغیر نظیر عکس دانش‌آموزی، اطلاعات فردی که وجود دارد باید در یک فایل اکسل جداگانه؛ اطلاعات فردی دانش آموزان ثبت شود و عکس دانش آموزی در یک سایز و یک فرمت در یک فایل جداگانه برحسب شماره ملی و یا کد دانش آموزی نام‌گذاری گردد.
کارت pvc بدلیل مقاومت در برابر سایش و همچنین رطوبت و شکنندگی مورد توجه همگان قرار گرفته است. همچنین به دلیل اینکه می‌توان کارت دانش‌آموزی را به عنوان یک کارت هوشمند مورد استفاده قرار داد و به همین دلیل است که این کارت را از سایر کارت‌های دیگر مجزا کرده است.

چاپ کارت دانش آموزی

چاپ کارت pvc دانش آموزی به دلیل اینکه روی کارت‌های pvc عملیات چاپ انجام گیرد دارای کیفیت بالا و ماندگاری چاپ بالا می‌باشد.

خدمات کارت دانش آموزی

کارت دانش آموزی هوشمند امکانات زیادی را هم به دانش آموزان و به معلمان می‌دهد، شرکت چاپ ماندگار ارائه دهنده خدماتی از جمله :

 1.  قابلیت شخصی سازی اطلاعات نظیر اطلاعات فردی، کد‌ملی، کد دانش آموزی و…
 2. طراحی گرافیکی کارت دانش آموزی
 3.  امکان کدینگ کردن کارت
 4.  امکان چاپ اطلاعات متغیر نظیر شماره سریال، چاپ کد ملی، چاپ اسکرچ، چاپ عکس دانش آموزی و…

شرکت چاپ ماندگار با داشتن متخصصین با تجربه در صنعت چاپ کارت‌های pvc اعلام می‌دارد انواع چاپ کارت‌های pvc نظیر چاپ کارت دیجیتال و چاپ افست با بالاترین کیفیت و با نازلترین قیمت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 •  چاپ کارت دانش آموزی
 •  چاپ فوری کارت دانش آموزی
 • چاپ افست کارت دانش آموزی
 • طراحی کارت دانش آموزی
 •  چاپ کارت دانش آموزی هوشمند
 •  چاپ کارت دانش آموزی دیجیتال
 • چاپ کارت دانش آموزی افست
 •  چاپ کارت دانش آموزی ارزان
[تعداد: 8    میانگین: 4.5/5]

چاپ ماندگار مفتخر است که با داشتن تیم مجرب و تخصصی، بهترین مشاوره در خصوص ارائه خدمات چاپ کارت PVC را به شما ارائه کند؛ جهت استفاده از مشاوره رایگان در خصوص هر نوع خدمات چاپ کارت پی‌وی‌سی می‌توانید با شماره 02188853365 تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *