چاپ کارت هدیه

چاپ کارت هدیه pvc
5/5 - (10 امتیاز)

چاپ کارت هدیه امروزه استفاده از کارت هدیه بسیار متداول شده به طوری که شرکت‌های زیادی از کارت‌های هدیه برای کارمندان خود به مناسبت های مختلف و همچنین برای جذب مشتریان خود استفاده می کنند.

هدیه دادن در بین ایرانیان امری بسیار پسندیده می باشد و استفاده از کارت هدیه به سرعت رو به افزایش است و اهدای این هدیه بهترین روش برای جذب مخاطبان و مشتریان می باشد.

چاپ کارت هدیه pvc
چاپ کارت هدیه pvc

روش چاپ کارت هدیه

مجموعه چاپ ماندگار، با داشتن نیروی متخصص در زمینه طراحی انواع کارت‌های pvc از جمله کارت هدیه pvc، کارت ویزیت pvc، کارت شناسایی pvc، کارت باشگاه مشتریان pvc، کارت گارانتی pvc و… بهترین طراحی را ارائه می‌دهد.

معمولا چاپ کارت هدیه کارتی برای پرداخت است روی کارت‌های مغناطیسی(کارت مگنت،کارت بانکی) که مانند کارت بانکی یک نوار مشکی در پشت کارت وجود دارد که با استفاده از آن می توان 3 track اطلاعات داخل آن ذخیره گردد. کارت های هدیه می‌تواند توسط بانک، شرکت‌ها، موسسات مالی و اعتباری ارائه شود و عموما برای استفاده از آن نیاز به سیستم پرداخت الکترونیک است.

جنس چاپ کارت هدیه

جنس کارت هدیه از نوع pvc می باشد و ضخامت 500 میکرون و 760 میکرون می باشد و کارت هدیه اگر روی تیراژ بالای 500 عدد باشد به صورت افست چاپ می گردد(مانند کارت بانکی) ولی اگر تیراژ چاپ زیر 500 عدد باشد به وسیله چاپ با دستگاه‌های دیجیتال انجام می‌شود.

کارت هدیه نوعی از کارت است که امروزه جایگزین هدایا گشته و افراد به یکدیگر می‌دهند و می‌توان از این کارت به دفعات دلخواه که نیاز دارند اقدام به خرید کنند، که از طریق دستگاه‌های کارتخوان در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری و اداری هستند می‌توان استفاده کرد.

کارت هدیه پی وی سی

 کارتی است نقدی و بدون هیچگونه نامی که با مبلغ های مختلف صادر می شود و دارنده این کارت ها می توانند به دفعات مختلف تا سقف موجودی آن کارت خرید کالا انجام دهدخرید کالا فقط از طریق پایانه های فروش نصب شده در فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری ممکن می باشد

چاپ کارت هدیه
چاپ کارت هدیه

خدمات و مزایای کارت هدیه pvc

دارنده این نوع از کارت های هدیه می تواند از کلیه دستگاه های عابر بانک atm پایانه های فروش POS اقدام به خرید انجام دهد. اعتبار این نوع از کارتهای هدیه پی وی سی ۱۲ ماه پس از صدور آن کارت می باشد. اگر کارت هدیه مفقود یا منقضی شود صرفاً فقط خریدار کارت می‌توانند با مراجعه حضوری به فروشنده کارت هدیه و ارائه مدارک شناسایی تقاضای مجدد کارت را انجام دهد.

کارت هدیه پی وی سی کارتی است بی نام  و قابلیت انتقال آن به دیگران را دارا می باشد.کارت هدیه pvc در طرح های مختلف بر حسب سلیقه مشتری میتوان چاپ زد.کارت هدیه پی وی سی معمولا روی کارت‌های پلاستیکی که یک نوار مغناطیسی در پشت کارت وجود دارد چاپ انجام می شود.

یک کارت اعتباری شامل یک عدد ۱۶ رقمی می باشد که حاوی اطلاعات مهمی درباره نوع کارت بانک صادر کننده آن و اطلاعات مهمی درباره نوع کارت می باشد که این شماره برای دارنده هرکارت منحصر به فرد و یکتا می باشد.

چاپ کارت هدیه pvc

چاپ این نوع کارت ها به دو روش چاپ افست کارت هدیه و چاپ دیجیتال کارت هدیه انجام می گیرد ، چاپ افست روی تیراژهای بالاتر از 1000 عدد عملیات چاپ انجام میگیرد و اگر تیراژ کارت هدیه زیر 1000 عدد باشد با روش چاپ دیجیتال انجام می شود که هرکدام از تکنولوژی های چاپ مزایای خاص خودشان را دارند.

از جمله اینکه چاپ دیجیتال فوری می باشد و در 1 الی 2 ساعت چاپ کارت هدیه تحویل مشتری می گردد ، در حالی که چاپ کارت هدیه پی وی سی با روش چاپ افست 10 الی 15 روز کاریی به طول می انجامد.کیفیت چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال از درجه بالاتری برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-88853365