چاپ کارت همایش

کارت همایش صرفا برای شناسایی افراد در همایش‌ها و سمینارها چاپ و صادر می‌گردد. در اختیار افرادی که در سمینار و همایش شرکت کرده‌اند، قرار می‌گیرد تا از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری گردد. چاپ کارت همایش عموما بر روی انواع کارت pvc برحسب نیاز می‎توان روی کارت ساده، کارت مغناطیسی، کارت مایفر RFID چاپ کرد.

با استفاده از کارت‌های هوشمند همایش می‌توان ورود و خروج افراد و شرکت کنندگان در همایش را محدود کرد، همچنین استفاده از کارت هوشمند می‌توان اطلاعات امنیتی افراد درون کارت حافظه کارت ذخیره شود. برای خواندن اطلاعات ذخیره شده‌ی درون کارت از ریدر مخصوص این کارت استفاده می‌شود.

چرا باید از کارت همایش از جنس pvc استفاده کنیم؟

برای استفاده از کارت همایش و سمینار به دلیل اینکه قابلیت هوشمندسازی و ذخیره کردن اطلاعات افراد را داشته باشید باید از کارت pvc هوشمند نظیر کارت مغناطیسی(کارت مگنت)، کارت مایفر(RFID)، کارت RO125K چاپ کرد. از جمله مزایای کارت pvc می‎توان اشاره کرد به:

 • دوام و ماندگاری بالا
 • قابلیت انعطاف پذیری بالا
 • ضدآب بودن
 • قابلیت هوشمند سازی
 • قابل بازیافت بودن
 • قابلیت شخصی سازی
 • قابلیت ذخیره اطلاعات
 • قابلیت رمزگذاری
 • قابلیت طراحی و رنگ دلخواه

همچنین گفتن این نکته خالی از لطف نیست، که علاوه بر چاپ کارت همایش می‎توان برای چاپ انواع کارت‌ها نظیر کارت پرسنلی، کارت باشگاه مشتریان، کارت دانشجویی و … نیز مورد استفاده قرار داد.

طراحی کارت همایش

برای طراحی کارت همایش که این کارت به عنوان ابزاری برای بازاریابی و همچنین تبلیغ برند شما است باید بهترین طراحی به گونه‌ای که طرح شما خاص و منحصر به فرد باشد طراحی گردد، تا شما را از سایرین رقبا متمایز سازد و مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار دهد و طرح و برند شما در ذهن مخاطب و شرکت‌کنندگان همایش ثبت شود.

در طراحی برای چاپ روی کارت pvc هیچ‌گونه محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد و می‌توانید از هر طیف رنگی برای طراحی کارت خود استفاده کنید. کارت همایش را می‌توانید با هر طیف رنگی برحسب سلیقه و نیاز خود طراحی کنید. اما در هنگام طراحی رعایت چند اصول ضروری است.

 1. طراحی کارت همایش باید از طریق نرم افزار فتوشاپ یا کرل انجام شود.
 2. رزولیشن طرح 300dpi باشد.
 3. نام و لوگوی شرکت یا موسسه به درستی و در جای مناسبی قرار داده شود.
 4. اطلاعات شرکت کنندگان نظیر نام ونام خانوادگی، تاریخ برگزاری همایش به درستی در روی کارت درج شود.
 5. ابعاد طراحی باید 85 میلی‌متر در 55 میلی‌متر طراحی شود.

  چاپ کارت همایش
  چاپ کارت همایش

چاپ کارت دعوت همایش هوشمند

برای چاپ کارت همایش از جنس pvc دو تکنولوژی وجود دارد که می‌توان از طریق چاپ افست و از طریق چاپ دیجیتال کارت را چاپ کرد. شیوه چاپ متفاوت است، اما به دلیل وجود اطلاعات متغیر مانند نام و نام خانوادگی، کدملی، کد پرسنلی و … در روی کارت همایش از تکنولوژی چاپ دیجیتال استفاده می‌شود. نه فقط کارت همایش به این شیوه چاپی تولید می‌شود بلکه تمام کارت‌های pvc از جمله کارت ویزیت، کارت شناسایی کارمندان، کارت گارانتی و … انجام می‌گردد.

چاپ دیجیتال عموما برای چاپ با تیراژ پایین برای کارت‌هایی با اطلاعات متغیر کاربرد دارد و همچنین کارت‌هایی که برای چاپ زمان کمی داریم و چاپ سریع کارت pvc می‌توان از تکنولوژی چاپ دیجیتال بهره برد. که به دوشیوه چاپ افست دیجیتال و چاپ دیجیتال غیرمستقیم دسته‌بندی می‌گردد.

 • چاپ دیجیتال افست

جدیدترین نوع چاپ افست که تلفیقی از چاپ دیجیتال و چاپ افست است. کیفیت چاپ با ماندگاری بالا از ویژگی این نوع چاپ است به طوری که چاپ کارت به این شیوه از کیفیت چاپ افست بهره می‌برد.

می‌توان همزمان اطلاعات متغیر را نیز روی کارت به چاپ رساند، در این چاپ اطلاعات روی شیت های 10 عددی به چاپ می‌رسد و مرحله بعدی روکش لمینیت و لایه OVERLAY در انتهای چاپ، به جهت ماندگاری بیشتر چاپ روی کارت‌ها چاپ می‌شود.

 • چاپ دیجیتال غیرمستقیم

در این روش چاپی برای چاپ کارت pvc از فیلم استفاده می‌شود، به طوری که در ابتدا طرح روی فیلم چاپ می‌شودو سپس طرحی که روی فیلم چاپ شده روی کارت با حرارت بالا منتقل می‌گردد. این نوع چاپ دارای کیفیت بالا و همچنین چاپ لبه به لبه است و مناسب چاپ‌هایی که فوری در زمان 1 الی 2 ساعته مورد نیاز است از این شیوه چاپ استفاده می‌شود.

در صورتی که به دنبال استفاده از خدمات چاپ کارت همایش هستید می‌توانید با کارشناسان چاپ ماندگار با شماره تلفن 88853365-021 تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 4    میانگین: 3.3/5]

چاپ ماندگار مفتخر است که با داشتن تیم مجرب و تخصصی، بهترین مشاوره در خصوص ارائه خدمات چاپ کارت PVC را به شما ارائه کند؛ جهت استفاده از مشاوره رایگان در خصوص هر نوع خدمات چاپ کارت پی‌وی‌سی می‌توانید با شماره 02188853365 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *