چاپ کارت ویزیت هوشمند

چاپ کارت ویزیت هوشمند
5/5 - (8 امتیاز)

بسیاری از شرکت‌ها با کارت‌های ویزیت مقوایی برند خود را به مشتریان خود ارائه می‌دهند در دنیای دیجیتالی چاپ کارت ویزیت هوشمند جایگاه ویژه پیدا کرده است که در ذیل به برخی از مزایا و معایب کارت ویزیت مقوایی و کارت ویزیت هوشمند pvc می‌پردازیم.

کارت ویزیت پی‌وی‌سی

داشتن یک کارت ویزیت موثر کار راحتی نمی‌باشد به دلیل اینکه ما برای اطلاعات مجموعه، شماره تماس باید در یک حجم کوچکی در یک کارت قرار بگیرد. اگر در طراحی کارت ویزیت خود کوتاهی کنید و به افراد مبتدی بسپارید مسلماً مشتریان خود را از دست خواهید داد و کارت شما قبل از اینکه یک ارتباط را برقرار کند از بین می‌برد.

اطلاعات روی کارت حتی الامکان از فونت مناسب استفاده شود و اندازه فونت را نباید، خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ که نتوانیم اطلاعات دیگر را روی کارت قرار دهیم طراحی را انجام دهیم. در طراحی کارت ویزیت پی‌وی‌سی باید(نام، عنوان، نام تجاری، تلفن، ایمیل، وب سایت، آیدی شبکه اجتماعی، شعار تبلیغاتی) درج شود که مسلما نمی‌توان همه این اطلاعات را روی کارت درج کرد.

بنابراین اگر می‌خواهید نظر مشتری را به خود جلب کنید باید کارت ویزیتی طراحی کنید که یک طرح اختصاصی با رنگ‌بندی و فونت مناسب طراحی کنید. اگر تمایل دارید که کارت ویزیت شما  جذاب‌تر به نظر برسد با طراحی آرم تجاری و لوگوی تجاری این امر را محقق کنید. امروزه چاپ کارت ویزیت پی‌وی‌سی به چند روش چاپ انجام می‌شود.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت pvc
چاپ کارت ویزیت مات(چاپ سینگل)
چاپ کارت ویزیت براق( چاپ کارت بانکی)

افراد مختلف و مشتریان لزوماکارت ویزیت‌های را نگهداری می‌کنند که به آنها نیاز داشته باشند، داشتن یک جنس خوب برای کارت ویزیت این امکان را به مشتری می‌دهد که هر چند سالی که نیاز داشته باشند بتوانند کارت ویزیت شما را بدون هیچ مشکلی اعم از پاره شدن و خرابی نگهداری کند. کارت‌ ویزیت پی‌وی‌سی چون از جنس پلاستیک هستند در برابر ضربات دارای استحکام بالایی است و همچنین کارت‌های pvc قابلیت ضدآب بودن را دارا می‌باشد.

چاپ کارت ویزیت پی‌وی‌سی خوب دارای یک چاپ حرفه‌ای با ماندگاری چاپ بالا می‌باشد.طراحی یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن نوع تجارت و به گونه‌ای باید طراحی گردد که توجه بیننده را به خود جلب کند.

کارت ویزیت خوب و حرفه ای یعنی این که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند و حرفه‌ای بودن طراحی آن باعث می‌شود که بیننده حس کند که با یک مجموعه کاملا حرفه‌ای طرف می‌باشد، بنابراین خرید خود را از این مجموعه انجام می‌دهد.

مشخصات کارت ویزیت pvc

کارت ویزیت پی‌وی‌سی همیشه در دسترس مشتری می‌باشد زمانی که تلفن همراه خاموش است یا زمانی که دسترسی به اینترنت ندارد می‌توانند از کارت ویزیت مجموعه شما استفاده کنند.

 1.  استفاده از تصویری که نمایانگر کار و حرفه شما می‌باشد.
 2.  از رنگ‌های متنوع و زیبا برای جلب توجه مشتری استفاده کنید.
 3.  از کارت‌های استفاده کنید که در برابر تعریق مقاوم باشد همچنین استحکام بالایی برخوردار باشد.
 4.  نگران هزینه‌ای که باید برای کارت ویزیت خود می‌کنید نباشید و با کمی هزینه کردند برای کارت ویزیت در آینده می‌توانید درآمد بیشتری داشته باشید.
 5.  کارت ویزیتی که استفاده می‌کنید به خوبی برند یا نام تجاری شما را توصیف کند.
چاپ کارت ویزیت هوشمند

مراحل تهیه کارت ویزیت

کارت ویزیت ابزاری مهم برای معرفی کسب و کار و تجارت شما می‌باشد. کارت ویزیت یک نوع  پل ارتباطی بین مشتری و کارفرما ایجاد می‌کند که هر چقدر این ارتباط بهتر باشد می‌تواند مخاطبان و مشتریان بسیاری را جذب کند.

معمولا روش تهیه کارت ویزیت به این صورت است که در ابتدا باید نزد یک طراح ماهر بروید و یک طراحی کارت ویزیت pvc نسبت به رنگ سازمانی بر حسب سلیقه کارفرما طرح را طراحی کند. طراح یک‌سری مشخصات را از شما می‌گیرد که روی کارت اطلاعات را ثبت کند نظیر نام کسب و کار، آدرس، شماره تلفن، آی دی شبکه اجتماعی، طرحی را مناسب کسب و کار شما آماده می‌کند.

دلایل استفاده از کارت ویزیت پی‌وی‌سی

 • معرفی کسب و کار و تجارت
 • آدرس مجموعه
 • کارت گارانتی
 • معرفی تخصص
 • ارائه کارت تخفیف
 • باشگاه مشتریان

تنوع چاپ کارت ویزیت پی‌وی‌سی

چاپ کارت ویزیت pvc به دو صورت چاپ افست پی‌وی‌سی و چاپ دیجیتال پی‌وی‌سی(چاپ کارت ویزیت آنلاین) می‌باشد. هر کدام از تکنولوژی چاپ معایب و مزایای خودش را دارد، چاپ افست کارت pvc از نظر اقتصادی، چاپ مقرون به صرفه و با کیفیت بالا است؛ تحویل چاپ کارت به روش افست 10 الی 15 روز کاری زمان نیاز دارد اما چاپ کارت دیجیتال فوری 1 الی 2 ساعت زمان چاپ کارت pvc می‌باشد که از نظر هزینه نسبت به روش چاپ افست قیمت بالاتری دارد.

 • چاپ افست کارت ویزیت

چاپ افست کارت pvc  با صرفه اقتصادی بهتری می‌باشد و روی تیراژ بالاتر از ۱۰۰۰ عدد چاپ می‌گردد در چاپ کارت ویزیت افست پی‌وی‌سی باید فاصله ۳ میلی‌متری از لبه کارت رعایت گردد به دلیل اینکه ورقه‌های بزرگ pvc در انتهای چاپ برش می‌خورد و اندازه برش نخورده کارت 9 در 6 میلی‌متر است. رزولوشن طرح نیز باید ۳۰۰ پیکسل و مد رنگی CMYK تنظیم گردد.

 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت(چاپ کارت ویزیت آنلاین)

در این نوع چاپ سرعت چاپ بالاتر و فوری می‌باشد و اگر زمان کافی نداشته باشیم بهترین انتخاب چاپ دیجیتال کارت ویزیت پی‌وی‌سی است و به صورت چاپ آنلاین کارت ویزیت در همان لحظه می‌باشد، تعداد  چاپ دیجیتال می‌تواند از ۵ عدد شروع گردد.

انواع چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت ساده

این نوع کارت ویزیت صرفا برای رویت کارت قابل استفاده می‌باشد و روی کارت ساده pvc عملیات چا کارت انجام می‌گیرد.کارت ساده برای کسانی مناسب است که فقط کارت را برای تبلیغات و یا شناساندن برند و هویت خود می‌خواهند استفاده کنند.

چاپ کارت ویزیت هوشمند

کارت ویزیت الکترونیکی به دلیل هوشمند بودن می‌توان به عنوان کارت ویزیت الکترونیکی که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را نیز دارد استفاده کرد. نام دیگر آن کارت ویزیت هوشمند است که می‌توان روی انواع کارت‌های هوشمند pvc از جمله کارت مایفر ۱k، کارت مایفر ۴k، کارت RO125K، کارت دسفایر، کارت مگنت و… چاپ انجام شود.

چاپ کارت ویزیت هوشمند

محتوای کارت ویزیت

برای طراحی کارت ویزیت باید طبق الگوی خاصی طراحی را انجام داد و حتما موارد زیر رعایت گردد.

 • عکس با کیفیت بالا
 • آرم و لوگوی تجاری
 • شبکه‌های اجتماعی
 • شماره تماس
 • آدرس
 • معرفی کسب و کار

چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران

چاپخانه چاپ ماندگار با ارائه بهترین کیفیت چاپ، روی انواع کارت‌های pvc ساده و هوشمند با قیمت مناسب نظر مشتریان را به خود جلب کرده و همچنین می‌توانید با کارشناسان مجموعه چاپ ماندگار برای دیدن نمونه چاپ و  قیمت انواع چاپ تماس حاصل فرمایید.

مرتبط با همین موضوع

 1. کارت ویزیت pvc فوری
 2. کارت ویزیت pvc مات
 3. کارت ویزیت pvc طلایی
 4. کارت ویزیت pvc 500 میکرون
 5. کارت ویزیت pvc قیمت
 6. چاپ کارت ویزیت pvc شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-88853365