چاپ کارت ویزیت pvc

چاپ کارت ویزیت pvc

استفاده از کارت ویزیت می‌تواند اولین قدم برای ایجاد ارتباط با مشتریان باشد. در صورتی که چاپ کارت ویزیت خلاقانه صورت گرفته باشد، به خوبی در ذهن مشتری باقی مانده و نشان از این خواهد داشت که شما به خدمات و محصولاتی که ارائه می‌کنید ارزش قائل هستید. بنابراین باید تلاش خود را بکنید تا از بهترین ارائه دهنده خدمات چاپ کارت ویزیت pvc استفاده کنید. می‌توانید برای مشتریان ویژه خود با ارائه یه کد تخفیف بر روی کارت ویزیت توجه وی را به کسب و کارتان بیشتر جلب کرده و آنها را به صورت مداوم به مشتری همیشگی‌تان تبدیل کنید.

چاپ کارت ویزیت pvc معمولا به وسیله چاپ افست انجام می‌شود که برای تعداد بیش از 1000 عدد است، ولی اگر تعداد چاپ کارت محدود باشد به وسیله چاپ دیجیتال انجام  می‌شود. امروزه داشتن کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین کارهای تبلیغاتی برای کسب کار شما است. طراحی شکیل کارت ویزیت باعث می‌شود که اولین تاثیر خوب بر مشتریان جدید صورت گیرد. کارت ویزیت پی‌وی‌سی فقط به صورت کارت‌های لبه‌گرد در ضخامت‌های مختلف چاپ می‌شود.

چاپ کارت ویزیت چیست؟

بسیاری از کسب و کارها پیش از اینکه اینترنت و روش‌های مختلف برای بازاریابی پیش آید با استفاده از چاپ کارت ویزیت اقدام به معرفی خود می‌کنند. استفاده از چاپ کارت ویزیت باعث خواهد شد که بتوانید راحت‌تر کسب و کار خود را به مشتریان معرفی کنید. کافی است در هر جایی که حضور دارید، کارت ویزیت خود را به مشتری ارائه کنید. این کارت ویزیت می‌تواند شامل اطلاعات کسب و کارتان از جمله نام، خدمات ارائه شده، اطلاعات تماس و آدرس سایت باشد.

چاپ کارت ویزیت pvc برای هر شرکت و موسسه کوچک و بزرگ لازم و ضروری می‌باشد. کارت ویزیت معرف کسب و کار و تجارت شما است، و باید بهترین نوع چاپ کارت ویزیت را برای کارت ویزیت انتخاب کنید.

چاپ کارت ویزیت pvc  را می‌توان روی انواع کارت های pvc ساده، هوشمند یا کارت‌های مغناطیسی(مانند کارت‌های بانکی) انجام داد. برای چاپ کارت ویزیت هوشمند باید نرم افزاریی مخصوص نیاز کسب و کار نوشته شود و در آخر باید نوع کارت و طرح پشت و روی آن طراحی و برای چاپ آماده گردد. طراحی کارت ویزیت pvc بستگی به نوع کارت و نوع چاپ بستگی دارد که چاپ ماندگار در این زمینه مشاوره‌های لازم را در خصوص انتخاب بهترین نوع کارت ویزیت به شما خواهد داد.

چاپ کارت ویزیت pvc

بهترین نوع کارت ویزیت چیست؟

مدل کارت ویزیت در انواع مختلفی ارائه می‌شود، اما کارت‌های pvc از جنس پلاستیک هستند که قابلیت انعطاف پذیری بالا و ضد آب بودن را دارند که کارت‌های بانکی از نمونه‌های پر استفاده این نوع کارت هستند، از دیگر موارد مصرف کارت ویزیت پی‌وی‌سی می‌توان به انواع کارت‌ها در خصوص چاپ کارت باشگاه مشتریان، چاپ کارت تخفیف، چاپ کارت گارانتی، چاپ کارت دانشجویی، چاپ کارت شناسایی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ضخامت کارت ویزیت در سه نوع 300 میکرون، 500 میکرون و 750 میکرون تقسیم‌بندی می‌گردد. کارت‌های 300 میکرون نسبت به کارت‌های دیگر از ضخامت کمتری برخوردار هستند.

کارت ویزیت مقوایی بسیار راحت و ارزان بوده و مقاومت و استحکام چندانی ندارد، اما کارت pvc با وجود هزینه نسبتا بالایی که نسبت به کارت‌های مقوایی دارد طول عمر بالاتر و استحکام زیاد در مقابل شکنندگی و تعریق دارد.

چاپ کارت ویزیت pvc

در چاپ کارت ویزیت pvc به دلیل اینکه طرح در همه کارت‌های pvc ثابت و یکسان می‌باشد، برای چاپ کارت ویزیت باید از تکنولوژی چاپ افست بهره برد. به دلیل مقرون به‌صرفه بودن چاپ افست pvc و همچنین کیفیت بالای آن متقاضیان چاپ به روش چاپ افست بسیار بالا می‌باشد. در خصوص هزینه و کیفیتی که چاپ افست با چاپ دیجیتال دارد می‌توان به هزینه کمتر و کیفیت بسیار بالاتر اشاره کرد.

سوالی که شاید در ذهنتان مطرح شود این است که چه موقع باید از چاپ افست برای چاپ کارت ویزیت حود استفاده کرد؟

چاپ افست کارت ویزیت زمانی استفاده می‌گردد که تیراژ مورد نیازی که می‌خواهید برای چاپ انجام دهید بالای هزار عدد باشد و بک‌گراند و طرح اطلاعات ثابتی داشته باشد که در این مواقع می‌توان از تکنولوژی چاپ افست استفاده کرد.

جنس کارت ویزیت pvc

جنس این نوع از کارت‌های ویزیت به دلیل براقیت و انعطاف پذیری زیاد و قابلیت ضد آب بودن توجه همگان را به خود جلب کرده است. همچنین این قابلیت وجود دارد که بتوان برای کارت ویزیت موسسه خود از کارت ویزیت هوشمند pvc استفاده کرد.

جنس کارت ویزیت برای چاپ بسیار حائز اهمیت است. جنس کارت ویزیت از جنس pvc  یا همان پلی وینیل کلراید است که در برابر آب، تعریق و شکنندگی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

انواع کارت ویزیت

اگر بخواهیم انواع کارت ویزیت را برحسب نیاز تقسیم بندی کنیم که به لحاظ میکرون تقسیم بندی می‌گردند.

 • چاپ کارت ویزیت pvc 760 میکرون
 • چاپ کارت ویزیت pvc 500 میکرون
 • چاپ کارت ویزیت pvc 300 میکرون
 • چاپ کارت ویزیت شیشه‌ای 760 میکرون
 • چاپ کارت نیمه شفاف pvc 500 میکرون

مقاوم‌ترین و مستحکم‌ترین نوع چاپ کارت ویزیت، چاپ کارت ویزیت لمینتی براق و مات می‌باشد که پرفروش‌ترین نوع چاپ به حساب می‌آید. کارت ویزیت لمینتی به دلیل وجود لایه overlay در سطح چاپ باعث ماندگاری بیشتر چاپ و همچنین لایه لمینت این امکان را می‌دهد که در هر قسمت از کارت نیاز به چاپ اطلاعات متغیر داشته باشید، بتوانید بدون هیچ مشکلی با استفاده از چاپگر های کارت pvc اطلاعات متغیر نظیر کد، بارکد ، qrcode و… را چاپ بزنید.

چاپ کارت ویزیت pvc در رنگ‌های مختلف برحسب سلیقه مشتری می‌باشد که می‌توان روی کارت‌های با رنگ صدفی، رنگ طلایی و رنگ سفید چاپ گردد.

چاپ کارت ویزیت متالیک pvc 

متالیک در کارت‌های پی‌وی‌سی زمانی به کار برده می‌شود که کارت به صورت اکلیلی و براق باشد، شیوه چاپ کارت متالیک به این صورت است که با استفاده از تکنولوژی چاپ افست عملیات چاپ انجام می‌گیرد و برای متالیک کردن لایه overlay که در سطح کارت کشیده می‌شود این بار به صورت براق و اکلیلی در سه طرح متالیک نقره‌ای، متالیک صدفی، متالیک طلایی می‌باشد.

چاپ کارت ویزیت متالیک pvc 

روش‌های چاپ کارت ویزیت پی‌وی‌سی

در حال حاضر چاپ کارت به روش پی‌وی‌سی به سه روش مختلف انجام می‌گیرد که شامل موارد زیر است.

1. چاپ افست کارت ویزیت pvc به صورت لمینتی براق

در چاپ افست کارت ویزیت روی تیراژ 1000 عدد به بالا چاپ زده می‌شود. در این روش چاپ کارت ویزیت در اندازه‌های استاندارد طراحی شده که در طراحی باید سایز طراحی 54*85 طراحی گردد و مد رنگی CMYK در نظر گرفته شود. رزولیشن طرح 300dpi در نظر گرفته شود. که بعد از تائید طرح، طرح کارت ویزیت برای چاپ ارسال می‌گردد. که چاپ افست لمینتی کارت ویزیت در شیت عمومی قرار می‌گیرد و به این صورت که کارت ویزیت با طرح‌های مختلف در یک فرم کلی در کنار هم چیده می‌شوند و عملیات چاپ فرم به صورت همزمان انجام می‌شود.

اگر شما نیاز به کارت ویزیت با چاپ افست اختصاصی دارید و کیفیت چاپ کارت ویزیت و رنگ چاپ کارت خیلی برایتان مهم است باید از چاپ اختصاصی کارت ویزیت چاپ افست اختصاصی و فرم اختصاصی کارت ویزیت استفاده کنید. اگر تیراژ چاپ 12000 عدد باشد شیت اختصاصی زده می‌شود.

2. چاپ افست کارت ویزیت pvc تک کارت(سینگل)

چاپ افست pvc به این صورت است که کارت‌ها به صورت خام و بدون هیچگونه طرح، به چاپخانه ارسال می‌گردد و توسط دستگاه‌های افست چاپ کارت پی‌وی‌سی چاپ زده می‌شوند که چاپ در این حالت مات می‌باشد. قیمت چاپ کارت ویزیت مات نسبت به چاپ کارت لمینتی به صرفه‌تر می‌باشد.

3. چاپ افست کارت ویزیت pvc فوری به روش دیجیتال

چاپ کارت ویزیت فوری به روش دیجیتال برای چاپ‌های فوری با تیراژ کم انجام می‌شود که تیراژی بین 50 تا 100 عدد در مدت زمان 1 الی 2 ساعت چاپ زده می‌شود. چاپ دیجیتال کارت ویزیت در مواردی که احتیاج به چاپ کارت ویزیت در طرح‌های مختلف با تیراژ کم مورد نیاز است انجام می‌گیرد.

مشخصات چاپ کارت ویزیت pvc

کارت ویزیت pvc به صورت لبه‌گرد و استاندارد بوده و این نوع کارت‌ها این قابلیت را دارد که در انتها که چاپ بک‌گراند کارت آماده شد شخصی سازی شود؛ یعنی اگر موسسه‌ای برای هر کدام از مشتریان خود کدی اختصاص دهد می‌توان کدها را به صورت اطلاعات متغیری در انتهای چاپ بک‌گراند کارت ویزیت با دستگاهای دیجیتال شخصی سازی کرد.

چاپ کارت ویزیت فوری برای شهرستان‌ها نیز وجود دارد که می‌توانیم با پست یا باربری به شهرستان‌ها ارسال کنیم. چاپ کارت ویزیت pvc به صورت چاپ افست و چاپ با دستگاه دیجیتال می‌توان انجام داد.

چاپ افست کارت ویزیت با دستگاه های چاپ افست انجام می شود و کمترین تیراژ چاپ افست 1000 عدد می باشد،چاپ افست پی وی سی به دو صورت لمینیتی و مات می باشد.

چاپ افست مبتنی بر 4 رنگ CMYK است که می‌توان گفت از ترکیب 4 رنگ اصلی رنگ‌های مد نظر تولید می‌گردد. که رنگ c آبی، M قرمز، y زرد و k مشکی می‌باشد. طرحی که به روش افست چاپ زده می‌شود مد فایل طراحی شده باید cmyk تنظیم شود. برای چاپ فوری با دستگاه‌های دیجیتال مد رنگی باید rgb باشد.

چاپ کارت ویزیت pvc

چاپ افست با کیفیت‌ترین چاپ موجود در بازار است که نحوه طراحی کارت ویزیت بر حسب چاپ افست که سایز طراحی باید 6*9 باشد و رزولیشن 300dpi و مد رنگی CMYK قرار داده شود.

چاپ کارت ویزیت به روش چاپ دیجیتال که به صورت فوری یک روزه می‌باشد و تیراژ چاپ می‌تواند زیر 1000 عدد باشد. این نوع چاپ دیجیتال را با دستگاه غیرمستقیم و چاپگر مستقیم می‌توان چاپ کرد. چاپ کارت ویزیت روی کارت pvc بدلیل ظرافت و ماندگاری و همچنین بدلیل ضدآب بودن که می‌تواند این کارت را به مدت طولانی حداقل 4 الی 5 سال استفاده کنید. به همین دلیل است که این کارت را می‌توان از کارت‌های دیگر مجزا دانست.

برای چاپ کارت ویزیت با سایز 54*85 نیاز به لوگوی موسسه، آدرس و موقعیت، آدرس اینترنتی و شماره تلفن می‌باشد، و رنگ کارت ویزیت باید براساس رنگ سازمانی موسسه طراحی گردد.

طراحی کارت ویزیت pvc

 • طراحی کارت ویزیت pvc باید ساده و شکیل باشد.
 • در طراحی رعایت اندازه بسیار الزامی است؛ طوری که بدلیل خطای برش که در چاپ افست وجود دارد باید از لبه‌های کارت حدود 3 میلیمتر فاصله رعایت گردد.
 • سایز طراحی باید 54*85
 • مد طراحی CMYK
 • رزولیشن طراحی 300dpi
 • فایل به صورت لایه باز psd یا کرل
 • برای طراحی کارت ویزیت باید به رنگ سازمانی موسسه توجه ویژه گردد همچنین وجود لوگو، آدرس، شماره تلفن و… ضروری می‌باشد.

قیمت چاپ کارت ویزیت pvc  

قیمت چاپ کارت ویزیت pvc به دلیل تنوع چاپ و همچنین متفاوت بودن نوع چاپ در سایت درج نمی‌گردد. چاپ ماندگار چاپ کارت ویزیت به صورت فوری یک روزه را با بهترین کیفیت و بالاترین ماندگاری چاپ ارائه می‌دهد. برای مشاوره در خصوص چاپ می‌توانید با قسمت فروش چاپ ماندگار به شماره تلفن 02188853365 تماس حاصل فرمائید.

مرتبط با همین موضوع

 1. چاپ کارت ویزیت فوری
 2. چاپ کارت ویزیت آنلاین
 3. چاپ کارت ویزیت اصفهان
 4. چاپ کارت ویزیت تهران
 5. چاپ کارت ویزیت مشهد
 6. چاپ کارت ویزیت تبریز
 7. چاپ کارت ویزیت شیراز

دانلود مشخصات طراحی کارت ویزیت PVC

[تعداد: 12    میانگین: 4.7/5]

چاپ ماندگار مفتخر است که با داشتن تیم مجرب و تخصصی، بهترین مشاوره در خصوص ارائه خدمات چاپ کارت PVC را به شما ارائه کند؛ جهت استفاده از مشاوره رایگان در خصوص هر نوع خدمات چاپ کارت پی‌وی‌سی می‌توانید با شماره 02188853365 تماس حاصل فرمایید.

1 دیدگاه در “چاپ کارت ویزیت pvc

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *